spravy.sk spravy.sk

Benzema v polčase povedal Mendymu, aby nenahrával Viníciusovi: Hrá proti nám
zdroj: Twitter

Benzema v polčase povedal Mendymu, aby nenahrával Viníciusovi: Hrá proti nám

Real Madrid síce ovládol ostro sledované El Clásico a na pár dní sa situácia v klube upokojila, no zdá sa, že v kabíne "bieleho baletu" nie je všetko ideálne. Svedčí o tom ďalší nepresvedčivý výsledok v Lige majstrov, keď "pusinky" v utorok zachraňovali remízu 2:2 na pôde Borussie Mönchengladbach.

Real po prvom polčase prehrával 0:1 a do druhého dejstva išiel s jasným cieľom otočiť skóre. Pred východom na trávnik sa v tuneli dali do reči krajania Karim Benzema a Ferland Mendy. Francúzsky kanonier, pravdepodobne netušiac, že ho je počuť, nabádal ľavého beka, aby neprihrával Juniorovi Viníciusovi. 

„Neprihrávaj mu. Prisahám na svoju matku, on dnes hrá proti nám,” povedal Benzema v rodnom jazyku Mendymu, pričom Vinícius stál neďaleko neho. Táto trojica sa následne ešte zhovárala aj priamo na hracej ploche, kde pravdepodobne doľaďovala taktické záležitosti.

zdroj: Twitter

Nuž, ktovie, či išlo len o žart zo strany skúseného útočníka, alebo nálada v kabíne naozaj nie je ideálna. Faktom je, že po druhom góle domáceho Thurama vystriedal Viníciusa Eden Hazard a Real napokon po góloch Benzemu a Casemira dokázal vydolovať aspoň bod.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Real Madrid

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Liga majstrov

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia