spravy.sk spravy.sk

Dobré správy z Púchova, koronavírus sa u druholigistu nepotvrdil
zdroj: jäzva

Dobré správy z Púchova, koronavírus sa u druholigistu nepotvrdil

Futbalisti Púchova cez víkend nemohli nastúpiť na domáci zápas 5. kola II. ligy proti Komárnu, keďže mužstvo bolo v karanténe a muselo sa podrobiť testovaniu na Covid-19. Vedenie klubu v utorok 1. septembra informovalo, že všetky výsledky testov boli negatívne.

MŠK Púchov sa musel podrobiť testovaniu po tom, ako ešte 18. augusta odohral pohárový zápas s Dolným Kubínom, pričom v tábore súpera sa objavil pozitívne testovaný hráč na koronavírus. 

„Môžem oficiálne potvrdiť, že nám bolo doručených, chvalabohu, 22 negatívnych výsledkov na Covid-19 z 22 testov. Otestovali sme všetkých hráčov "áčka", vrátane realizačného tímu, ktorí sa zúčastnili pohárového stretnutia 2. kola Slovnaft cup-u v Dolnom Kubíne. Chlapci sa teraz môžu plne sústrediť na ďalší majstrovský zápas, ktorý odohráme už túto nedeľu na pôde FC Petržalka,“ povedal viceprimátor mesta Púchov Lukáš Ranik.

V nedeľu 6. septembra sa Púchov predstaví na pôde Petržalky. V 3. kole Slovnaft Cup-u vycestuje 16. septembra na pôdu OŠK Bešeňová.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Púchov

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. Liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia