spravy.sk spravy.sk

V tíme PSG boli všetky testy na koronavírus negatívne
zdroj: TASR

V tíme PSG boli všetky testy na koronavírus negatívne

Futbalisti Paríža Saint-Germain absolvovali v nedeľu testy na prítomnosť nového koronavírusu, všetci z nich vrátane členov realizačného tímu mali negatívne výsledky.

Odberom sa členovia výpravy úradujúceho francúzskeho šampióna podrobili na sústredení v portugalskom Fare, kde sa PSG pripravuje na stredajšie štvrťfinále Ligy majstrov 2019/2020 proti Atalante Bergamo. Informáciu priniesol portál lequipe.fr.

Dva prípady nákazy hlásili v nedeľu večer v španielskom klube Atletico Madrid. Pozitívne testy sa objavili u dvoch členov tímu, ktorí mali odcestovať na finálový turnaj LM do Lisabonu. Atletico má vo štvrtok 13. augusta nastúpiť vo štvrťfinále súťaže proti RB Lipsko. Atletico nezverejnilo mená nakazených a nešpecifikovalo, či ide o hráčov alebo členov realizačného tímu.

Finálový turnaj LM odštartuje v stredu prvým štvrťfinálovým duelom medzi Atalantou a PSG na Estádio da Luz. V Lisabone sa bude hrať bez divákov a pri dodržaní prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení. Finále je naplánované na nedeľu 23. augusta.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Paris Saint-Germain

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Francúzsko - Ligue 1

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Liga majstrov

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia