spravy.sk spravy.sk

Dunajská Streda nepredĺžila zmluvu s Némethom, skončil aj Lalatovič
zdroj: dac1904.sk

Dunajská Streda nepredĺžila zmluvu s Némethom, skončil aj Lalatovič

Slovenský futbalový fortunaligista FC DAC 1904 Dunajská Streda vstúpi do novej sezóny 2020/2021 už bez dvojice Krisztián Németh, Dušan Lalatovič. Vedenie účastníka Európskej ligy UEFA v novom ročníku s Némethom neobnovilo zmluvu a Lalatovič je už hráč Partizanu Belehrad, informoval klub na oficiálnom webe.

Németh, ktorý je 37-násobný maďarský reprezentant, posilnil DAC koncom februára tohto roka. Sezónu ale prerušil koronavírus, aj preto nastúpil len v jednom ligovom a jednom pohárovom stretnutí, celkovo strávil na ihrisku 45 minút. V júni, len pár dní pred začiatkom nadstavby, si zlomil kosť v pravom priehlavku a odvtedy maródoval. Némethovi sa dňom 31. júla 2020 skončila zmluva v DAC a neprišlo k jej obnoveniu.

Lalatovič prišiel do DAC v úvode tohto roka. Srbský stopér s maďarským pasom absolvoval s tímom aj zimnú prípravu a podpísal kontrakt platný do leta 2021. Počas jari zasiahol do dvoch ligových duelov. V jeho prípade prišlo k vzájomnej dohode o prerušení zmluvy. Rodák z Nového Sadu si medzitým našiel aj nový tím, pred pár dňami sa stal hráčom Partizanu Belehrad.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: DAC 1904 Dunajská Streda

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia