spravy.sk spravy.sk

Mazáň si bude hľadať nový klub, so Celtou Vigo sa dohodol na rozviazaní zmluvy
zdroj: TASR

Mazáň si bude hľadať nový klub, so Celtou Vigo sa dohodol na rozviazaní zmluvy

Slovenský futbalista Róbert Mazáň predčasne ukončil svoje pôsobenie v Celte Vigo. So španielskym klubom sa vzájomne dohodli na ukončení kontraktu, ktorý mal pôvodne trvať do roku 2022. Prvoligista o tom informoval na svojej oficiálnej stránke.

Dvadsaťšesťročný obranca prestúpil do Celty Vigo v januári 2018 zo Žiliny, ale do zostavy sa nedokázal presadiť. Za klub odohral celkovo iba štyri zápasy a absolvoval dve hosťovania v druholigových kluboch - v januári 2019 odišiel do Benátok a v júli toho istého roka do Tenerife. Predtým si obliekal vo svojej kariére aj dresy Trenčína, Senice a Podbeskidzia Bielsko-Biala.

"Celta mu ďakuje za jeho prístup a odhodlanie počas pôsobenia v klube a želá mu veľa úspechov v ďalšej profesionálnej kariére," napísal španielsky klub na svojej webstránke. 

Celta, kde v prvej polovici sezóny pôsobil aj slovenský reprezentant Stanislav Lobotka, sa len tesne vyhla zostupu do druhej ligy. V konečnej tabuľke La Ligy obsadila 17. pozíciu o bod pred zostupujúcim Leganesom.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Celta Vigo

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko - LaLiga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia