spravy.sk spravy.sk

DAC hlási príchod prvej letnej posily, našiel ju v Nemecku
zdroj: dac1904.sk

DAC hlási príchod prvej letnej posily, našiel ju v Nemecku

Nemecký futbalista Jannik Müller posilnil rady FC DAC 1904 Dunajská Streda. S fortunaligistom podpísal kontrakt na rok s opciou na ďalšiu sezónu.

Dvadsaťšesťročný obranca prišiel z Dynama Drážďany. "Jannik je hráč s bohatými skúsenosťami z druhej nemeckej ligy. Môže hrávať v strede obrany i zálohy, vyznačuje sa vysokou hernou inteligenciou. V Drážďanoch bol lídrom na ihrisku aj mimo neho, a to isté od neho očakávame aj u nás. Prináša so sebou kvalitu a veľké množstvo skúseností, ktoré môžu celé mužstvo posunúť na vyššiu úroveň," povedal tréner Bernd Storck na oficiálnej klubovej stránke.

Müller v minulosti pôsobil v mládežníckych tímoch 1. FC Kolín: "Som veľmi šťastný, že tu môžem byť. Klub ponúka výborné podmienky na to, aby sa hráči mohli sústrediť len na svoju robotu. Ihriská, posilňovňa aj celé prostredie sú na výbornej úrovni, našiel som tu všetko, čo potrebujem k ďalšiemu rozvoju. Môj prvoradý cieľ je zostať zdravý, čo je pre každého futbalistu najdôležitejšie. Samozrejme, chcem odohrať a vyhrať čo najviac zápasov."

zdroj: youtube.com/FC DAC 1904

Odporúčame

Najnovšie z klubu: DAC 1904 Dunajská Streda

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Európska liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia