spravy.sk spravy.sk

Skalicu opustilo deväť hráčov, medzi nimi aj kanonier Haša
zdroj: mfkskalica.sk

Skalicu opustilo deväť hráčov, medzi nimi aj kanonier Haša

Hráčske zemetrasenie v MFK Skalica. V tíme ambiciózneho druholigistu skončilo až deväť hráčov, ktorým v závere júna vypršali platné kontrakty.

Ako informoval klubový web Záhorákov, v tíme už ďalej nepokračujú Lukáš Opiela, Roman Haša, Lukáš Hlavatovič, Vojtech Milošovič, Mihajilo Popović, Daniel Pospíšil, Tomáš Milota, Marek Frimmel a David Frühauf. Všetkým vypršala platnosť zmlúv.

"Všetkým spomenutým futbalistom sa chceme poďakovať za kvantum poctivej práce, ktorú vykonali v prospech nášho klubu. Aj vďaka ich pričineniu sme boli svedkami nespočetného množstva skvelých momentov, pričom okrem športovej stránky netreba zabúdať ani na osobnostný vklad každého z nich. Vo futbalovom a osobnom živote im v mene klubu želáme všetko dobré. Chalani, ešte raz ďakujeme za všetko, čo ste pre náš klub spravili!"
píše sa na mfkskalica.sk.

Skalica odohrá v aktuálnej sezóne ešte dva zápasy. V sobotu 4. júla privíta na svojom štadióne Dubnicu, ročník ukončí ďalším domácim súbojom proti rezerve Žiliny. Zeleno-bielym patrí v tabuľke II. ligy tretia priečka, pričom už nemajú šancu skončiť na prvom mieste a zabojovať tak v baráži o postup do Fortuna ligy. Na lídra z Banskej Bystrice strácajú desať bodov. Nová sezóna II. ligy odštartuje v prvý augustový víkend.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Skalica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. Liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia