spravy.sk spravy.sk

Na finále pohára od 12 eur, Tehelné pole sa zaplní do polovice
zdroj: ŠK Slovan Bratislava

Na finále pohára od 12 eur, Tehelné pole sa zaplní do polovice

Slovenský futbalový zväz (SFZ) spustí 2. júla o 11.00 h predaj vstupeniek na finále 51. ročníka Slovenského pohára Slovnaft Cupu ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok, ktoré sa odohrá 8. júla 2020 o 18.00 na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave. Kapacita štadióna je znížená na 50 percent vzhľadom na aktuálne nariadenia Vlády SR ohľadom organizovania športových podujatí. Sedenie na štadióne bude šachovnicové, čo bude viditeľné aj pri online predaji vstupeniek.

"Žiadame všetkých návštevníkov o dodržanie šachovnicového sedenia, ako aj všetkých pokynov vydaných organizátorom. Vstupenky na zápas budú v predaji online od štvrtku 2. júla od 11.00 hod prostredníctvom Ticketmedia.sk. Po spustení online predaja bude možné spraviť rezerváciu vstupeniek, ktorá bude mať platnosť 3 dni, tj. 72 hodín. Po uplynutí tejto doby bude rezervácia automaticky zrušená. Rezervácia vstupeniek už nebude možná od utorka 7. júla, len priamy nákup. Online predaj bude ukončený v deň zápasu o 12.00 hod," informoval SFZ na oficiálnom webe s tým, že zápas je vyhlásený za rizikový, čo znamená, že vstupenky budú na meno a priezvisko, na 1 nákup bude možné zakúpiť 4 vstupenky, každá vstupenka musí obsahovať meno a priezvisko konkrétneho držiteľa vstupenky, ktorý sa na danom zápase aj fyzicky zúčastní, pred vstupom na štadión budú prebiehať kontroly a pri zakúpení vstupeniek bude potrebné uviesť aj národnosť (SVK).

Ružomberok radosť po postupe do finále
Bratislavský Slovan vyzve vo finále pohára na Tehelnom poli MFK Ružomberok (foto: Rudo Maskurica - PresetPlus s.r.o.)

Vstupenky sa budú predávať v dvoch reláciách, 1. kategória za 20 eur, resp. 2. kategória za 12 eur. ZŤP-S vstupenka (1 vstupenka pre vozičkára a doprovod) bude stáť 4 eurá. V prípade záujmu o VIP vstupenky alebo do Sky Boxu je nutná písomná požiadavka na vstupenky@futbalsfz.sk.

Vstupenky nebude možné zakúpiť v deň zápasu na pokladniciach štadióna. Vstup držiteľov vstupenky ZŤP-S je cez SCHODISKO 1 / GATE C1, kde bude usporiadateľom skontrolovaná vstupenka. Po vstupe na štadión sa vozíčkari s doprovodom presunú na tribúnu B a k danému sektoru, kde sú vyhradené miesta. V prípade, že na danú vstupenku sa pokúsi prejsť iný držiteľ vstupenky ako vozíčkar s doprovodom, aj v prípade ZŤP-S preukazu, nebude na štadión vpustený. Iné zľavy pre ZŤP SFZ neposkytuje.

V bufetoch je možné platiť Cashless kartou ako aj platobnou kartou. Brány štadióna sa otvoria 1,5 hodiny pred výkopom, tj. o 16.30 hod.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Ružomberok

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Slovnaft Cup

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Slovnaft cup

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia