spravy.sk spravy.sk

Balotelli po vyhadzove prišiel na tréning Brescie: Teraz napíšte, že nechcem trénovať
zdroj: TASR/AP

Balotelli po vyhadzove prišiel na tréning Brescie: Teraz napíšte, že nechcem trénovať

Taliansky futbalista Mario Balotelli sa v utorok dopoludnia márne pokúsil dostať do tréningového centra Brescie Calcio. Denník Gazzetta dello Sport informoval, že zamestnanec klubu neumožnil 29-ročnému útočníkovi vstup do športového komplexu, kde malo mužstvo na programe tréning.

"Teraz napíšte, že nechcem trénovať," povedal Balotelli smerom k novinárom. Účastník Serie A s ním pred pár dňami s okamžitou platnosťou rozviazal zmluvu po tom, ako sa koncom mája dvakrát v priebehu týždňa nedostavil na tréning. Majiteľovi Brescie Massimovi Cellinovi po jeho excesoch došla trpezlivosť a kontroverznému útočníkovi poslal list, v ktorom mu oznámil, že s jeho službami viac nepočíta.

Balotelli prišiel do Brescie vlani v lete z Olympique Marseille a s klubom podpísal trojročný kontrakt. Jeho cieľom bolo dostať sa do nominácie na EURO 2020, ktoré pre pandémiu koronavírusu odložili na budúci rok. V 19 dueloch strelil päť gólov. Klub, v ktorom hráva aj slovenský futbalista Nikolas Špalek, figuruje v tabuľke prerušenej Serie A na poslednej priečke.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Brescia

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko - Serie A

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia