spravy.sk spravy.sk

Senica vyrovnala dlh bývalému trénerovi
zdroj: Róbert Fritz

Senica vyrovnala dlh bývalému trénerovi

Nové vedenie FK Senica pokračuje v sľúbených krokoch a ďalej pracuje na stabilizácii klubu.

Záhoráci na svojom klubovom webe informovali, že už splnili všetky finančné záväzky, ktoré mal klub vo vzťahu k bývalému trénerovi Michalovi Ščasnému. "Urobili sme ďalší dôležitý krok k naplneniu našich záväzkov voči trénerom a hráčom. Každým jedným dňom a týždňom vyvíjame maximálne úsilie, ktoré dopomôže ku stabilizácii klubu," uviedol generálny manažér klubu Peter Cinege.

Seničania nezabúdajú ani na svojich fanúšikov, ktorí klub podporili počas pandémie koronavírusu vo virtuálnom zápase proti rakúskemu Salzburgu. Klub dokázal predať viac ako 573 lístkov, vďaka čomu vyzbieral vyše 2 500 eur. Vedenie preto vo štvrtok prijalo na štadióne trojicu náhodne vybraných fanúšikov, ktorá si zakúpila lístok na virtuálny zápas, čím podala klubu pomocnú ruku v neľahkých časoch.

Seničania poďakovali fanúšikom, ktorí ich podporili počas pandémie koronavírusu (foto: fksenica.eu)

"Touto formou sme sa chceli osobne poďakovať náhodne vybraným fanúšikom, ktorí klub podporili zakúpením lístka vo virtuálnom zápase. Za kabínu A-mužstva poďakovali fanúšikom osobne Vojtěch Vorel, Lukáš Kučera a Samson Akinyoola," priblížil mediálny manažér Igor Tabiš. Fanúšikovia si okrem stretnutia s trojicou hráčov prebrali aj darček v podobe permanentky na celú budúcu sezónu.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: FK Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia