spravy.sk spravy.sk

Bale chce ukončiť kariéru v Reale. Má tam pekný život, povedal jeho agent
zdroj: TASR/AP

Bale chce ukončiť kariéru v Reale. Má tam pekný život, povedal jeho agent

Agent waleského futbalového reprezentanta Garetha Balea odmietol návrat krídelníka do Premier League. Podľa slov Jonathana Barnetta chce 30-ročný útočník dohrať kariéru v Reale Madrid.

O budúcnosti Balea v Reale sa špekuluje už niekoľko sezón. Spomína sa jeho komplikovaný vzťah s vedením, spoluhráčmi či trénerom Zinedineom Zidaneom. Bale od príchodu v roku 2013 z Tottenhamu za vtedy rekordných 95 miliónov eur vyhral s Realom štyrikrát Ligu majstrov, trikrát MS klubov FIFA, dvakrát európsky Superpohár a raz La Ligu aj národný pohár.

"Má tam pekný život. Nevidím dôvod, prečo by nemohol ukončiť kariéru v Madride. Vždy som hovoril, že je tam šťastný. Je to jeho život, ktorý chce viesť. Aj finančne je zabezpečený do konca života, aj jeho deti či vnúčatá," citovala BBC agenta Barnetta, ktorý dodal: "Nemám ani potuchy, akú by mal teraz cenu. Jeho plat je pomerne vysoký. Vyhral už takmer úplne všetko na svete, okrem titulu majstra sveta, no keďže hrá za Wales, niektoré veci sa proste dosiahnuť nedajú. Takže návrat do Premier League je nepravdepodobný, nemyslím si, že by práve toto chcel v tomto momente. Je šťastný, že môže hrať za Real Madrid."

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Real Madrid

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko - LaLiga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia