spravy.sk spravy.sk

V Trnave skončili ďalší dvaja hráči
zdroj: TASR

V Trnave skončili ďalší dvaja hráči

Po tom, ako FC Spartak Trnava oznámil, že nepredĺži zmluvu so skúseným stredopoliarom Erikom Grendelom, došlo v mužstve k ďalším zmenám. "Andeli" v utorok na svojom klubovom webe informovali, že na odchode je i dvojica legionárov.

V Trnave nepokračuje dvojica legionárov Bogdan Mitrea a Joel Pereira. Obom sa končila po sezóne zmluva a klub už s ich službami ďalej nepočíta. „V tejto neľahkej situácii a najmä po rozhodnutí ÚLK o spôsobe dohratia sezóny nevidíme dôvod držať tu niektorých hráčov. Mitreovi končí zmluva a podľa našich informácií už vidí budúcnosť v inom klube. Ďakujeme mu za odvedené služby a prajeme úspech v ďalej kariére. Joel Pereira je po operácii a za tú krátku dobu, čo bol u nás, nás svojimi výkonmi na ihrisku príliš nepresvedčil, aby sme s ním ďalej počítali. Za dôležité teraz považujeme nájsť za týchto dvoch alternatívy, ideálne z radov slovenských talentov,“ povedal na margo odchodov športový riaditeľ Andrej Kostolanský.

Rumunský stopér Mitrea pôsobil v klube od leta minulého roka a odohral za červeno-čierne farby dovedna 29 zápasov. V lige nastúpil v 20 zápasoch a strelil 6 gólov. Portugalský krajný obranca Pereira absolvoval minulý týždeň operáciu a požiadal o predčasný odchod domov. V Trnave bol od zimy na hosťovaní z cyperského tímu Omónia Nikózia a za Spartak stihol odohrať iba 192 minút. Informácie pochádzajú z webu fcspartaktrnava.com.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Spartak Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia