spravy.sk spravy.sk

FOTO: V Mönchengladbachu bolo na štadióne 13-tisíc papierových divákov
zdroj: TASR/AP

FOTO: V Mönchengladbachu bolo na štadióne 13-tisíc papierových divákov

Zápasy najvyššej nemeckej futbalovej súťaže sa síce oficiálne konajú bez divákov, no počas sobotňajšieho duelu povzbudzovalo Borussiu Mönchengladbach proti Bayeru Leverkusen aj tak 13.000 tvárí. Boli však iba z papiera.

O "zaplnenie" štadióna sa postarali fanúšikovia, ktorí si na zápas kúpili virtuálnu vstupenku v hodnote 19 eur. Podľa dostupných informácií sa do akcie zapojili nielen priaznivci domáceho tímu, ale aj Leverkusenu. 

Hosťujúci tím zvíťazil v Borussia Parku nad mužstvom slovenského reprezentanta Lászlóa Bénesa 3:1 a preskočil ho v tabuľke na tretie miesto. Správu priniesol portál BBC.

Na snímke hráči počas minúty ticha na prázdnom štadióne kvôli pandémii nového koronavírusu pred zápasom 27. kola nemeckej futbalovej bundesligy Borussia Mönchengladbach - Bayer 04 Leverkusen
Na snímke hráči počas minúty ticha na prázdnom štadióne kvôli pandémii nového koronavírusu pred zápasom 27. kola nemeckej futbalovej bundesligy Borussia Mönchengladbach - Bayer 04 Leverkusen (foto: TASR/AP)
fotografie fanúšikov na sedadlách na prázdnom štadióne kvôli pandémii nového koronavírusu pred zápasom 27. kola nemeckej futbalovej bundesligy Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen
fotografie fanúšikov na sedadlách na prázdnom štadióne kvôli pandémii nového koronavírusu pred zápasom 27. kola nemeckej futbalovej bundesligy Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen (foto: TASR/AP)

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Bayer Leverkusen

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Nemecko - Bundesliga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia