spravy.sk spravy.sk

Slovan v príprave so Senicou bez gólov, Ružomberok remizoval s Pohroním
zdroj: Matej Šavol

Slovan v príprave so Senicou bez gólov, Ružomberok remizoval s Pohroním

V sobotu 23. mája odohrali prípravné zápasy štyria fortunaligisti.

Futbalisti Slovana Bratislava remizovali v sobotnom prípravnom zápase pred obnovením Fortuna ligy s FK Senica 0:0. Remíza sa zrodila aj v druhom stretnutí medzi Ružomberkom a Pohroním, v tomto zápase ale padlo po jednom góle na oboch stranách - 1:1. Stretnutia sa hrali za prísneho dodržania všetkých nariadení a bez prítomnosti verejnosti. 

„Na včerajšom prezídiu Únie ligových klubov sa rozhodlo, že hráme ďalej. Dlho sme neboli na ihrisku. Posledný zápas sme odohrali ešte v prvej polovici marca. Preto sme sa rozhodli odohrať tréningový zápas s Pohroním. Bolo tam množstvo kvalitných momentov, veľa bolo menej kvalitných, niektoré boli veľmi zlé, ale je logické, keď chlapci nastúpili po takej dlhej dobe, že tam boli aj chyby. Do začiatku súťaže je ale dosť času, takže dúfam, že sa to bude zlepšovať. Inak som so zápasom spokojný. Splnil svoj účel,“ povedal pre klubový web tréner MFK Ružomberok Ján Haspra.

výsledky:

Slovan Bratislava - FK Senica 0:0
Rozhodovali: Kružliak - Somoláni, Pozor

Slovan: I. polčas: Šulla – Pauschek, Apau, Božikov, Lovat – Lavrinčík, de Kamps – Daniel, Henty, Tzovaras – Medved
II. polčas: Trnovský – Medveděv, Abena, Bajrič, Vernon – Nono, Mustafič – Ratao, Mašulovič, Moha - Ožbolt

Senica: Vorel (46. Chropovský) – Cascardo (83. J. Buchel), Lukáčik (74. Šalata), Didiba, Mihál – Totka (83. M. Lichý), Deket (59. Addo) – Meliš (59. Sulley), Moses (59. Duda), Yenne (74. Černák) - Akinyoola (74. F. Buchel)

MFK Ružomberok – FK Pohronie 1:1 (0:0)
Góly: 69. R. Kružliak - ??? doplníme ???

MFK Ružomberok:
Krajčírik – Kojnok, Čurma, J. Maslo, Mojžiš – Kmeť, Takáč, Múdry, Regáli – Almási, T. Bobček; striedali: J. Červeň – V. Jedinák, Gerec, R. Kružliak, Miroslav Almaský, Mário Almaský, Novotný, Jonec, Holub, Dopater, Brenkus, Madleňák, Ďungel, J. Kudlička

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia