spravy.sk spravy.sk

Už po zápase mnohí vedeli, že strelil gól mesiaca. Jánošík: Aspoň malá náplasť
zdroj: TASR

Už po zápase mnohí vedeli, že strelil gól mesiaca. Jánošík: Aspoň malá náplasť

Najkrajší gól v doterajšom priebehu jarnej časti Fortuna ligy vsietil Lukáš Jánošík z MŠK Žilina. Rozhodli o tom hlasujúci fanúšikovia v tradičnej ankete Gól mesiaca.

Krásny angličák z kopačky 26-ročného rodáka z Hôrky bol jednoznačným favoritom ankety, hlas mu odovzdala viac ako polovica všetkých hlasujúcich (53,5 %). „Už po zápase s Moravcami si ma niektorí spoluhráči doberali, že to bude určite gól mesiaca. Som rád, že mali pravdu,“ usmial sa v rozhovore pre oficiálny web MŠK Žilina Lukáš Jánošík, ktorý v ankete predbehol Ružomberčana Matúša Kmeťa, slovanistu Rafaela Rataoa, Zlatomoravčana Tomáša Ďubeka i Trenčana Achrafa El Mahiouiho. 

Ofenzívny futbalista spod Dubňa dokazoval v úvode jari svoju výbornú formu, v každom zápase bol pre súpera postrachom. Aj jeho tak zasiahlo prerušenie súťaže vzhľadom na pandémiu nového koronavírusu COVID-19 v zlom čase. Individuálnymi tréningami sa ale snaží udržať na najlepšej úrovni. „Treba len vydržať, správať sa zodpovedne a verím, že sa čoskoro budeme tešiť z ďalších pekných gólov nášho tímu. Chcem ešte poďakovať všetkým, čo mi poslali hlas. V tomto období je to aspoň malá náplasť, keďže všetkým nám futbal veľmi chýba,“ uzavrel odchovanec šošonov.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia