spravy.sk spravy.sk

Guardiola navyšuje ponuku za Škriniara. Dokáže Inter odolať?
zdroj: TASR/AP

Guardiola navyšuje ponuku za Škriniara. Dokáže Inter odolať?

Nič sa nemení, Milan Škriniar je stále prestupovou prioritou Pepa Guardiolu. Manažér anglického giganta Manchestru City sa dlhodobo netají tým, že má záujem o slovenského stopéra. Aj preto je ochotný navýšiť ponuku za rodáka zo Žiaru nad Hronom o ďalších dvadsať miliónov.

Škriniar patrí medzi najlepších hráčov Interu, na ramene už dokonca mal i kapitánsku pásku. Po príchode trénera Conteho mu síce trochu trvalo, kým sa adaptoval na nový systém s trojicou stopérov, no s de Vrijom a Godínom vytvorili vynikajúci defenzívny val.

Podľa informácií Calciomercato už „Citizens“ v predchádzajúcom prestupovom období núkali za Škriniara 65 miliónov eur, no s touto ponukou v Miláne nepochodili. Predstavitelia tretieho tímu talianskej Serie A údajne požadujú za 25-ročného zadáka až 85 miliónov, no aj táto čiastka sa ešte do leta môže navýšiť. 

Pep Guardiola podľa talianskych médií tlačí na vedenie klubu, aby uvoľnilo potrebné financie na získanie Škriniara. Otázne ešte je, či bude mať 31-násobný slovenský reprezentant záujem prestúpiť do popredného anglického klubu. Ako je totiž známe, Man City dostal dvojročný trest a počas tohto obdobia sa nepredstaví v pohárovej Európe, ktorá je pre hráčov vždy veľkým lákadlom.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Taliansko - Serie A

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia