spravy.sk spravy.sk

Kmotrík oznámil exkluzívnu novinku: Weiss hráčom Slovana Bratislava!
zdroj: instagram.com/ivankmotrik

Kmotrík oznámil exkluzívnu novinku: Weiss hráčom Slovana Bratislava!

Iba pár hodín po tom, čo si Slovan Bratislava odniesol remízu z Trnavy (0:0), sa fanúšikovia "belasých" dozvedeli radostnú informáciu. Vladimír Weiss mladší posilní obhajcu ligového titulu. Oznámil to generálny riaditeľ slovenského futbalového šampióna Ivan Kmotrík ml. na svojom oficiálnom instagrame.

"Sme stále silnejší. Máme nového top hráča. Je ním Vlado Weiss," napísal Kmotrík na sociálnej sieti. "Aj keď sme dnes síce nevyhrali, tak mám pre vás dobrú správu, aj Vlado už je belasý," doplnil v rámci príbehu na instagrame. Oficiálny účet Slovana Bratislava zase do svojho príbehu pridal fotografiu, ako už s tímom trénoval.

"Dnes sa Vlado stal naším hráčom. Od jeho doterajšieho zamestnávateľa sme si vyžiadali potrebnú dokumentáciu na jeho registráciu. Tešíme sa na jeho debut v belasom drese. Zatiaľ nie je jasné, kedy nastúpi, pretože potrebuje dohnať kondičné a zdravotné resty," objasnil Kmotrík pre Nový Čas.

O možnom príchode 66-násobného reprezentanta Slovenska na Tehelné pole sa hovorilo už dlhšiu dobu. Tridsaťročnému krídelníkovi len nedávno vypršala zmluva v katarskom Al-Gharafa. Dlhšie obdobie slovenský futbalista nehral súťažný zápas pre problémy s chrbtom. Počas zimy absolvoval tréningy s druholigovou Podbrezovou.

Vladimír Weiss prvý raz v kariére ochutná slovenský ligový chlebík. Rodák z Bratislavy síce pôsobil v "devätnástke" Interu, avšak následne sa pobral do Manchestru City. Počas svojej doterajšej hráčskej kariéry si obliekal aj dresy Boltonu, Rangers, Espanyolu, Pescary, Olympiacosu, Lekhwiye či Al-Gharafy.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia