spravy.sk spravy.sk

Trenčín získal pred štartom jari dve exotické posily
zdroj: Facebook/ASTrenčín

Trenčín získal pred štartom jari dve exotické posily

AS Trenčín zabojuje o miestenku v hornej šestke s dvomi novými tvárami v kabíne. Tesne pred štartom fortunaligovej jari ohlásil príchody dvoch posíl. Obaja futbalisti prišli do kabíny tímu spod Čákovho hradu z afrického ostrovného štátu Kapverdy a podpísali profesionálne zmluvy.

"Získali sme ako posilu ľavého obrancu a niečo do stredu poľa. Tím je konkurencieschopný a do veľkej miery pripravený na ťažké súboje v jarnej časti," povedal ešte na mediálnom brífingu generálny manažér Trenčína Róbert Rybníček. Teraz už vieme konkrétne, o koho ide. Stred poľa vystuží 19-ročný Paulo Junior, ľavý kraj defenzívy zase jeho o štyri roky starší krajan Erik Nielson.

Okrem spomenutých dvoch hráčov vystužili káder AS počas zimnej prestávky aj brankár Menno Bergsen či futbalisti do poľa Ahmad Ghali a Tomislav Kneževič. V tíme trénera Norberta Hrnčára naopak už nefigurujú Adam Laczkó, Peter Kleščík, Lukáš Skovajsa či Jovan Pavlovič. Považania sú po konci jesennej časti sezóny FL priebežne na ôsmom tabuľkovom mieste s 21 bodmi. Na hornú šestku strácajú len dva body.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia