spravy.sk spravy.sk

Slovan s krásnym gestom, na Tehelné pole pozve deti z celého Slovenska
zdroj: TASR

Slovan s krásnym gestom, na Tehelné pole pozve deti z celého Slovenska

Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava bude aj v jarnej časti sezóny pokračovať v projekte Mladý slovanista. Jeho cieľ je rozšírenie povedomia o futbale medzi deťmi a mládežou. Klub na jar na každý domáci zápas vyčlení 300 vstupeniek zadarmo pre základné školy a športové kluby z celého Slovenska.

Po tom, ako deti zaplnili Tehelné pole na zápasoch Európskej ligy s Besiktasom Istanbul či Wolverhamptonom, plánuje Slovan podobnú akciu zopakovať už aj s prítomnosťou ostatných fanúšikov na štadióne. Na minimálne jeden vybraný domáci zápas v sezóne bezplatne pozve 5000 detí z celého Slovenska. Počas jarnej časti to bude jeden z duelov v nadstavbe o titul, informovali "belasí" v tlačovej správe.

Základné školy a športové kluby si môžu vstupenky zarezervovať bezplatne mailom na deti@skslovan.com, kde je potrebné uviesť počet detí a zodpovedných osôb. Klub zaeviduje rezervácie v poradí podľa dátumu a času prijatia mailu a bude školy, resp. kluby informovať, na ktorý zápas im poskytne bezplatné vstupenky.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia