spravy.sk spravy.sk

VIDEO: Šulla a Šemrinec zlikvidovali penalty, Holec predviedol skvelý reflex
zdroj: skslovan.com; TASR; AS Trenčín/Peter Kapusta

VIDEO: Šulla a Šemrinec zlikvidovali penalty, Holec predviedol skvelý reflex

Štyria brankári si v záverečnom 18. kole jesennej časti Fortuna ligy udržali čisté konto, paradoxne, len jeden z nich sa dostal do našej ankety o najkrajší zákrok kola. Tie pre vás už tradične vybrali členovia redakcie ProFutbal.sk, v spolupráci s expertom Martinom Černáčkom.

zdroj: huste.tv

Pri absencii Dominika Greifa výrazne podržal bratislavský Slovan brankár Michal ŠULLA, ktorý v 16. minúte zlikvidoval pokutový kop Davisa. Dunajská Streda aj kvôli tomu vyšla v šlágri kola strelecky i bodovo naprázdno. „Šulla predviedol parádny zákrok v čase, keď mala Dunajská Streda mierne navrch. Gólman Slovana perfektne vytlačil pokus Davisa na žrď. Zaujímavosťou je, že opora žlto-modrých nepremenila pokutový kop ani pred týždňom proti Nitre,“ priblížil Martin Černáček.

Žilina sa v nedeľňajšej dohrávke v Senici poriadne vytrápila. A mohla ešte viac, ak by v 14. minúte Dominik HOLEC mužstvo nepodržal. „Ďalší skvelý zákrok v podaní Dominika Holeca, ktorý svojou pravou rukou fantasticky zareagoval na hlavičku senického kapitána Diasa po štandardke Baumgartnera,“ opísal expert ProFutbal.sk.

No a na záver tu máme ďalší pokutový kop. V 14. minúte stretnutia medzi Nitrou a Trenčínom mohol „Corgoňov“ poslať do vedenia Ristovski, jeho pokus ale zlikvidoval skúsený Igor ŠEMRINEC. „Tentoraz penalta do opačnej strany a zákrok Šemrinca, ktorý svojou ľavačkou vytesnil pokus Ristovského. Palec hore!“ dodal Černáček.

Ktorý zákrok bol podľa vás ten naj? Dajte nám o tom vedieť v ankete, v diskusii pod článkom či na našom Facebooku!

So súhlasom huste.tv

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia