spravy.sk spravy.sk

VIDEO: Mascherana vítali v Estudiantes tisícky priaznivcov
zdroj: twitter.com/EdelpOficial

VIDEO: Mascherana vítali v Estudiantes tisícky priaznivcov

Argentínskeho futbalového internacionála Javiera Mascherana privítali v sobotu večer tisícky fanúšikov jeho nového klubu Estudiantes de la Plata. "Malý šéf" sa do Argentíny vracia po 14 rokoch v zahraničí, počas ktorých si obliekal dresy Barcelony, Liverpoolu i West Hamu United.

"Je to špeciálny deň pre mňa, keďže sa po takom dlhom čase môžem vrátiť do krajiny, kde som ako futbalista vyrastal,“ cituje Mascherana portál sports.fr. Odchovanca River Plate presvedčil prezident Estudiantes, takisto argentínsky futbalový internacionál Juan Sebastian Veron. S tímom, ktorý v súčasnosti figuruje na 11.mieste najvyššej argentínskej súťaže, podpísal Mascherano zmluvu na 18 mesiacov, do platnosti vstúpi 1. januára 2020. Trénovať ho bude niekdajší kouč Albicelestes Gabriel Milito.

Oficiálne privítanie v novom klube sa malo pôvodne uskutočniť v utorok 10. decembra. Zmena nastala z bezpečnostných dôvodov, pôvodný dátum je totiž dňom, v ktorom svoj klub oslavujú priaznivci večného rivala Estudiantes – tímu Gimnasia.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia