spravy.sk spravy.sk

VIDEO: Baleova kuriózna oslava postupu na EURO. Walesan sa vysmial Realu Madrid
zdroj: video

VIDEO: Baleova kuriózna oslava postupu na EURO. Walesan sa vysmial Realu Madrid

Pred tromi rokmi dosiahli futbalisti Walesu historický úspech, keď sa im podarilo na majstrovstvách Európy vo Francúzsku prebojovať až do semifinále. Teraz zvládli "červení draci" náročnú kvalifikáciu a svoju pozíciu budú na budúcoročnom kontinentálnom šampionáte obhajovať. Postupové oslavy si patrične užívali. Niektorí možno viac, ako by sa patrilo.

Najväčšia hviezda Walesu Gareth Bale totiž oslavovala po výhre nad Maďarskom 2:0, ktoré zaručilo zverencom Ryana Giggsa druhú tabuľkovú priečku v E-skupine a miestenku na EURO 2020 na úkor Slovenska, veľký úspech naozaj posmešným spôsobom. Ostrovania vytiahli svoju štátnu vlajku, na ktorej sa vynímal nápis "Wales, golf, Madrid. V tomto poradí." Malo ísť o odkaz 30-ročného krídelníka smerom k jeho súčasnému klubovému zamestnávateľovi - španielskemu Realu Madrid.

Dlhodobo sa hovorí o tom, že rodák z Cardiffu má vyhrotené vzťahy s trénerom Zinedinom Zidanom. Ten ho v doterajšom priebehu sezóny nasadil na sedem súťažných zápasov, v ktorých sa Bale dvakrát presadil gólovo. Okrem toho však Walesan nenastupuje a médiami sa šíria čoraz častejšie informácie, že v hlavnom meste Španielska nie je spokojný, vynecháva tréningy, nedodržuje disciplínu a uprednostňuje hranie golfu. Nápisom na vlajke dal jasne najavo, že klub je preňho až na treťom mieste - za reprezentáciou či spomenutým golfom. Môže ísť o ďalší krok k potenciálnemu odchodu Balea z Realu počas zimného prestupového obdobia?

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia