spravy.sk spravy.sk

Bláznivý december Slovana, spoznali sme termín osemfinále Slovnaft Cupu
zdroj: facebook/ŠK Slovan Bratislava

Bláznivý december Slovana, spoznali sme termín osemfinále Slovnaft Cupu

Osemfinále národného pohára Slovnaft Cup medzi Slovanom a Žilinou sa odohrá v stredu 4. decembra o 18:30 na Tehelnom poli. O termíne informoval domáci klub prostredníctvom oficiálneho webu.

Termín nebol známy kvôli nabitému programu slovenského majstra, ktorý musel pre povinnosti v pohárovej Európe odkladať zápasy Slovenského pohára. Uplynulý víkend si poradil v 4. kole s druholigovým Bardejovom (5:2) a stal sa definitívnym účastníkom osemfinále. Doň už koncom septembra postúpila Žilina, ktorá vyradila postupne Lipany, Starú Ľubovňu a Nové Mesto nad Váhom.

Duel Slovana a Žiliny je posledným v osemfinálovom programe Slovnaft Cup-u. Koncom októbra si postup do štvrťfinále zaistili Trenčín, Sereď, Nitra, Ružomberok, Dunajská Streda a druholigový Poprad, minulý týždeň v dohrávke aj Zlaté Moravce.

Belasí tak budú mať v závere roka mimoriadne nabitý program. V priebehu dvoch týždňov totiž odohrajú päť atraktívnych a náročných stretnutí – v lige si zmerajú sily so Žilinou a Dunajskou Stredou, v Európskej lige cestujú na štadión Besiktasu Istanbul a doma privítajú Bragu, medzi to sa vsunul domáci pohárový duel so Žilinou.

Predaj lístkov sa zatiaľ nezačal. Držitelia permanentiek však majú vstup na zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Slovnaft Cup

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Slovnaft cup

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia