spravy.sk spravy.sk

Výnimočný stav. Spartak odohrá domáci zápas v Myjave
zdroj:

Výnimočný stav. Spartak odohrá domáci zápas v Myjave

Trnavský Spartak sa počas najbližšieho víkendu predstaví doma proti Pohroniu. V zápase s nováčikom Fortuna ligy sa pokúsi prerušiť sériu piatich súťažných prehier po sebe. Tento duel ale bude výnimočný aj z iného pohľadu. Pre "andelov" bude posledný skutočne domáci v rámci jesene.

Dôvodom je úprava trávnika, pre ktorú si červeno-čierni musia na jedno stretnutie nájsť nový domov. Ligová konfrontácia proti Ružomberku sa tak napokon neuskutoční na domácom stánku. Bude ju hostiť štadión treťoligovej Myjavy, kde v tejto sezóne hráva domáce zápasy ŠKF Sereď.

"Zápas s Pohroním bude posledným v tomto roku, ktorý odohrá Spartak na Štadióne Antona Malatinského. Stretnutie 17. kola Fortuna ligy proti Ružomberku sa odohrá v piatok 29. novembra od 18:00 na štadióne v Myjave. Dôvodom je výmena trávnika a výsev nového, ktorý je plánovaný hneď po reprezentačnom zápase Slovenska s Azerbajdžanom, ktorý sa odohrá v Trnave. Nový trávnik by mal byť pripravený na úvodný zápas jarnej časti so Slovanom, ktorý je na programe už 15. februára," informoval Spartak na svojom oficiálnom webe.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia