spravy.sk spravy.sk

Šemrinec zatiaľ nie je fit, v nemocnici strávil skoro týždeň
zdroj: Róbert Fritz

Šemrinec zatiaľ nie je fit, v nemocnici strávil skoro týždeň

Brankár fortunaligového AS Trenčín Igor Šemrinec naďalej laboruje pre zranenie, ktoré si privodil v tréningu v týždni pred 11. kolom proti Zlatým Moravciam (2:2). V bráne ho vtedy zastúpil Denis Chudý, ktorému na lavičke kryl chrbát len 17-ročný Michal Kukučka.

Skúseného brankára mal po tréningu problémy s krkom a poranil si palec. Na druhý deň išiel na vyšetrenie do nemocnice, kde napokon zostal skoro týždeň. Aktuálne sa už opäť pripravuje s prvým tímom, hoci má v tréningu určité úľavy pre zranený prst. „Doktor mi povedal, že kvôli palcu budem pauzovať štyri až šesť týždňov, lebo síce sa nejedná o zlomeninu, ale vznikol tam určitý úlomok a musí sa dať dokopy. Musel som ostať v nemocnici na šesť dní kvôli krku, čo sa mi zo začiatku zdalo vážnejšie, ale našťastie tam je už všetko v poriadku. Rátam, že to ešte môže trvať také dva týždne, všetko sa bude odvíjať od kontroly,“ povedal Igor Šemrinec.

Opora Trenčína by tak mala chýbať mužstvu aj v najbližšom domácom zápase proti Senici (20. október) a tiež v Ružomberku pred kamerami RTVS (26. október).

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia