spravy.sk spravy.sk

Pohronie má nového trénera, lovilo v juhoslovenských vodách
zdroj: TASR

Pohronie má nového trénera, lovilo v juhoslovenských vodách

Nováčik najvyššej slovenskej súťaže FK Pohronie zažíva tretiu trénerskú zmenu v priebehu úvodnej polovice základnej časti. Po tom, ako pre zdravotné problémy vystriedal Milana Nemca v pozícii hlavného kormidelníka Ján Rosinský, sa počas októbrovej reprezentačnej prestávky rozhodlo vedenie pristúpiť k ďalšej zmene.

Trénerské duo Ján Rosinský a Rastislav Urgela skončilo po vzájomnej dohode s vedením klubu, pred nimi skončil vo svojej funkcii aj športový riaditeľ Róbert Jež. V pondelok sa na lavičku aktuálne predposledného celku súťaže posadil nový muž, na slovenskú elitnú scénu sa vracia bývalý kormidelník DAC-u či Spartaka Myjava Mikuláš Radványi. Informáciu potvrdil FK Pohronie na svojom oficiálnom profile na sociálnej sieti Facebook.

Rodák z Dunajskej Stredy v minulosti viedol aj Senec, Komárno, český Frýdek-Místek či maďarský Mezőkövesd. Od leta 2018 sedel na lavičke treťoligového Gabčíkova, ktorý aktuálne po jedenástich kolách figuruje na 3. mieste v III. lige Západ. Päťdesiatročný tréner prijal fortunaligovú výzvu a bude viesť tím už v sobotňajšom zápase na Tehelnom poli proti bratislavskému Slovanu.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia