spravy.sk spravy.sk

VIDEO: V Trenčíne začnú stavať ďalšie dve tribúny
zdroj: youtube.com/ASTV

VIDEO: V Trenčíne začnú stavať ďalšie dve tribúny

Nový štadión v Trenčíne sa rozrastá, v ostatných týždňoch priniesla výstavba futbalového stánku ďalší progres. Aktuálne informácie zverejnil klub prostredníctvom svojej televízie ASTV.

Najdôležitejšou správou je odštartovanie prác na výstavbe ďalších dvoch tribún. Po dokončení hrubej stavby hlavnej tribúny prichádza rad na tribúny za bránkami. Aktuálne sa už pracuje na základoch severnej a južnej tribúny, obe budú mať dvojtisícovú kapacitu. 

Okrem tribún výrazne pokročili i práce na priestoroch za novou hlavnou tribúnou a na parkovisku, na ktorom bude koncom októbra položená prvá vrstva asfaltu. Nainštalované je verejné osvetlenie priestranstva a v najbližších týždňoch bude hotová aj časť zámkovej dlažby pri vstupe do areálu štadióna. Do konca októbra budú spravené tiež základy pre inštaláciu stĺpov dočasného osvetlenia pred západnou tribúnou.

Futbalisti Trenčína momentálne ešte stále hrávajú svoje domáce zápasy v Žiline. Pod Čákov hrad by sa mali vrátiť pred začiatkom novej fortunaligovej sezóny 2020/2021.

zdroj: youtube.com/ASTV

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia