spravy.sk spravy.sk

Slovan proti Wolves definitívne bez divákov, opäť umožní vstup deťom
zdroj: foto: ŠK Slovan Bratislava

Slovan proti Wolves definitívne bez divákov, opäť umožní vstup deťom

ŠK Slovan Bratislava neuspel s odvolaním voči trestu od Európskej futbalovej únie (UEFA) udelenému za správanie sa fanúšikov v domácom zápase s PAOK-om Solún. Stretnutie Európskej ligy proti anglickému Wolverhamptonu sa odohrá bez divákov.

"Odvolacia komisia UEFA zamietla odvolanie ŠK Slovan voči trestu udelenému za správanie fanúšikov v domácom zápase s PAOK. Najbližší európsky duel s Wolverhamptonom (24. októbra o 18:55) sa odohrá bez prítomnosti divákov. Klub vyčerpal všetky možné prostriedky a vyvinul maximálne úsilie na zmenu verdiktu, ten je však v tejto chvíli konečný a nemenný," uviedol slovenský majster prostredníctvom svojho webu.

Dôležitý duel skupinovej fázy EL však úplne bez divákov nebude. Tehelné pole budú môcť zaplniť deti do 14 rokov. Rovnako, ako to bolo aj v stretnutí proti Besiktasu Istanbul (4:2). "ŠK Slovan opäť využije reglement UEFA o tom, že pri zápase za zatvorenými dverami je možné umožniť účasť deťom vo veku do 14 rokov. Opäť ponúkneme túto možnosť deťom zo základných škôl a futbalových klubov na celom Slovensku," dodáva sa na oficiálnej stránke belasých.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Európska liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia