spravy.sk spravy.sk

Bayern sa musí po obrovskom triumfe držať pri zemi, Kovač: Je to iba výsledok
zdroj: TASR/AP

Bayern sa musí po obrovskom triumfe držať pri zemi, Kovač: Je to iba výsledok

Futbalisti Bayernu Mníchov ukázali v utorkovom zápase Ligy majstrov, že sú v dobrej forme. Domáci Tottenham Hotspur deklasovali 7:2, napriek hladkému triumfu, tréner Niko Kovač upozornil svojich zverencov, aby sa držali pri zemi.

"Je to iba výsledok. Musíme si uvedomiť, že zatiaľ sme nič nedosiahli," povedal Kovač podľa agentúry SID. Na jeho mužstvo v sobotu čaká ligový duel s Hoffenheimom. Hoci sa ich súper v tejto sezóne trápi, keď zo šiestich zápasov vyhral iba raz, Kovač predpokladá náročný súboj. "Musíme predviesť rovnaký výkon ako v Londýne. Sme favoriti a očakáva sa to od nás. Chceme si udržať prvé miesto v tabuľke a vytvoriť pohodu pred reprezentačnou pauzou," dodal.

Bayern je na čele tabuľky I. bundesligy bez prehry. V sobotu sa však musí zaobísť bez Davida Alabu, ktorý si v utorok zranil rebro. "Ťažko sa mu dýcha a má bolesti," prezradil Kovač. K dispozícii nebude mať ani Lucasa Hernandeza. Francúz má problémy s kolenom. Na druhej strane, do tréningového procesu sa vrátil Jerome Boateng po svalových ťažkostiach.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia