spravy.sk spravy.sk

VIDEO: Obrali rozhodcovia Vidu o ďalší gól? DAC: Namiesto piatich ich mal mať už sedem
zdroj: dac1904.sk

VIDEO: Obrali rozhodcovia Vidu o ďalší gól? DAC: Namiesto piatich ich mal mať už sedem

Dunajská Streda ovládla nedeľňajší šláger 10. kola Fortuna ligy, keď na domácej pôde zdolala Žilinu najtesnejším rozdielom 1:0. Pravda, rozdiel mohol byť i dvojgólový, rozhodcovia na čele s Ivanom Kružliakom však žlto-modrým neuznali zásah Kristophera Vidu.

Diskutabilný moment sa udial v 85. minúte, keď Máté Vida poslal prihrávku na svojho menovca Kristophera Vidu, ktorý následne rozvlnil sieť za Dominikom Holecom. Klub zo Žitného ostrova na svojom oficiálnom klubovom webe zverejnil fotku celej situácie, na ktorej poukazuje na fakt, že K. Vida v momente prihrávky od M. Vidu nestál v postavení mimo hry.

Kristopher Vida pred streleným gólom do siete Žiliny podľa všetkého nestál v offside (foto: dac1904.sk)

Podľa Dunajskostredčanov to ale nie je prvý prípad, čo rozhodcovia v tejto sezóne obrali K. Vidu o radosť z gólu. Podobne sa mali previniť i v zápase 4. kola, v ktorom DAC podľahol v Žiline domácemu Trenčínu 1:2. Tento sporný moment nájdete vo videu v čase od 00:18:

Suma sumárum, minulosezónny i tohtosezónny najlepší strelec Dunajskej Stredy, ktorý má aktuálne na konte päť presných zásahov, strelil vo Fortuna lige podľa všetkého už sedem gólov, rovnako ako slovinský kanonier v službách bratislavského Slovana Andraž Šporar. Samozrejme, v platnosti zostáva číslo 5.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia