spravy.sk spravy.sk

VIDEO: Chýbajúcu Dunajskú Stredu dopísali dodatočne. Bude sa žreb opakovať?
zdroj: futbalnet.tv

VIDEO: Chýbajúcu Dunajskú Stredu dopísali dodatočne. Bude sa žreb opakovať?

Žreb osemfinále Slovenského pohára sa zrejme bude opakovať. Pri žrebovaní osemfinálových dvojíc totiž došlo ku chybe pri pomenovávaní klubov. FK Senica sa v osudí ocitol dvakrát, kým mužstvo z Dunajskej Stredy ani raz.

Loptička klubu DAC 1904 bola pridaná do žrebovacej misky dodatočne. Po zistení chyby dopísali žrebujúci názov vicemajstra dodatočne perom pod názvom "FK DAC D. Streda". Názvy všetkých ostatných tímov boli na papieriky vytlačené tlačiarňou. Do osudia doplnili žrebujúci loptičku s názvom tohto klubu až v úplnom závere samotného žrebu, keď okrem nej ostala v miske už iba jedna loptička. 

Namiesto DAC-u bol pri žrebe dvakrát FK Senica, z toho raz správne v dvojici s OFK Malženice a druhý raz chybne ako už istý postupujúci. Dvojica FK Senica/OFK Malženice bola vyžrebovaná ešte skôr do konfrontácie s druholigovým FC Petržalka. 

Dunajská Streda má podľa pôvodného žrebu vyzvať v osemfinále jedného zo štvorice TJ Liptovská Štiavnica/ŠK Slovan Bratislava/TJ Oravská Poruba/Partizán Bardejov.

Situáciu je možné vidieť na videu po jedenástej minúte

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Slovnaft Cup

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Slovnaft cup

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia