spravy.sk spravy.sk

Tragická dohra v šiestej lige. Po zápase zomrel skúsený rozhodca
zdroj: trnavskyhlas.sk

Tragická dohra v šiestej lige. Po zápase zomrel skúsený rozhodca

Čierny deň oblastného futbalu. Siedme kolo šiestej ligy ObFZ Trnava prinieslo tragickú dohru. Po zápase OFK Pečeňady - FK Krakovany (1:1) zomrel skúsený rozhodca Karol Ševčík.

Šesťdesiatdeväťročný arbiter, ktorý absolvoval celé stretnutie vo VI. lige Mevasport ObFZ TT v pozícii asistenta rozhodcu, skolaboval po záverečnom hvizde. Po príchode do kabíny odpadol. Napriek rýchlej pomoci od činovníkov pečeňadského klubu sa ho nepodarilo zachrániť. Informoval o tom v nedeľu vo večerných hodinách Trnavský Hlas.

"Karol Ševčík bol aj napriek svoju vyššiemu veku veľkým futbalovým zanietencom. Po nedeľnom stretnutí odpadol v kabíne rozhodcov, kde sa mu viacerí snažili pomôcť a dávať masáž srdca. Oživiť rozhodcu sa pokúšala aj privolaná záchranka, ktorej sa to však už nepodarilo. Česť jeho pamiatke," dopĺňa web mytrnava.sme.sk.

Karol Ševčík bol počas hráčskej kariéry istý čas aj futbalistom trnavského Spartaka, kde ho trénovala ikona klubu Anton Malatinský. Jeho spoluhráčmi v tom čase boli ďalšie legendy ako Jozef Adamec či Anton Hrušecký.

Pán Ševčík, odpočívajte v pokoji!

Odporúčame

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia