spravy.sk spravy.sk

Zaujalo nás: Zranenie Trusu zmrazilo štadión, ViOn neutralizoval Boženíka
zdroj: Róbert Andrejov

Zaujalo nás: Zranenie Trusu zmrazilo štadión, ViOn neutralizoval Boženíka

Ešte pred tým, než sa cez víkend odohrá päť zápasov 9. kola Fortuna ligy, keďže predohrávaný duel Trnavy so Senicou bol na programe už v stredu (0:0), sa poslednýkrát obhliadneme za ostatným kolom, v ktorom sa toho udialo množstvo zaujímavého. Momenty do novej videorubriky „Zaujalo nás“, ktoré i trefne okomentoval, vybral náš expert Martin Černáček.

Žiaľ, najsilnejší moment 8. fortunaligového kola bol zároveň i najsmutnejším. Trenčan Kpekawa už v úvode duelu v obrannom zákroku trafil pravú nohu michalovského útočníka Mateja Trusu, ktorý utrpel dvojitú zlomeninu a okamžite putoval na operačný stôl. Od futbalu si oddýchne možno až na rok. Silný moment zasiahol všetkých na štadióne v Michalovciach, viacerí diváci sa neubránili slzám.

Pozitívnejšie vyznejú ďalšie futbalové momenty, ktoré zaujali Martina Černáčka. Perfektným výkonom sa na pôde Pohronia prezentoval stredopoliar Nitry Samuel Šefčík. Obrana Zlatých Moraviec sa zasa dokonale postarala o kanoniera Žiliny Róberta Boženíka. Svoje individuálne majstrovstvo predviedli slovanista Dejan Dražič i Dunajskostredčania Eric Davis a Kristián Koštrna.

Už teraz sa tešíme na najzaujímavejšie momenty z 9. kola Fortuna ligy. Kompletný súhrn „Očami Martina Černáčka“ nájdete na našom webe na budúci týždeň.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia