spravy.sk spravy.sk

VIDEO: Stačil jeden pohľad a Ronaldo sa rozplakal: Otec bol opilec, bolo to ťažké
zdroj: Twitter

VIDEO: Stačil jeden pohľad a Ronaldo sa rozplakal: Otec bol opilec, bolo to ťažké

Mal to byť pohodový rozhovor o kariére a úspechoch Cristiana Ronalda, britský redaktor Piers Morgan ale napokon vyvolal u hviezdneho futbalistu slzy dojatia. Stačil jeden pohľad na fotku z minulosti, na ktorej bola zachytená portugalská hviezda so svojimi rodičmi, matkou Mariou Dolores a nebohým otcom Josem Dinisom Aveirom.

Ronaldov otec umrel pred 14 rokmi len ako 52-ročný na zlyhanie pečene. Úspechy svojho syna si tak nevychutnal. Celý život dával prednosť alkoholu. „Ešte som tú fotku nevidel. Neviem, odkiaľ ju máte. Prepáčte,“ rozplakal sa Cristiano a prezradil, čo ho tak dojalo: „Bol som číslom jeden na svete a otec to nevidel. Vôbec ma nevidel vyhrávať trofeje. Bola pri tom celá moja rodina, mama, bratia, môj najstarší syn. No otec nevidel nič.“

zdroj: Twitter

Jeden z najlepších futbalistov planéty sa nikdy netajil tým, že za svoje úspechy vďačí mame. Tá pri ňom vždy stála a zastupovala prakticky oboch rodičov, keďže Cristianov otec si svoje povinnosti neplnil. „Nikdy som ho poriadne nepoznal, bol to opilec. Neviedli sme žiadnu normálnu konverzáciu, nebolo to jednoduché,“ priznal rozcitlivený Ronaldo.

zdroj: Twitter
zdroj: Twitter

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Taliansko - Serie A

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia