spravy.sk spravy.sk

Očami Martina Černáčka: TOP momenty 8. kola
zdroj: ProFutbal.sk

Očami Martina Černáčka: TOP momenty 8. kola

Novinka na našom webe! Od dnešného dňa vám budeme na ProFutbal.sk pravidelne prinášať zaujímavé zostrihy zo zápasov Fortuna ligy. Už z názvu rubriky „Očami Martina Černáčka“ určite tušíte, kto bude stáť za výberom najkrajších momentov, gólov, brankárskych a obranných zákrokov, ale i netradičných situácií.

Martin ČERNÁČEK (39) je bývalý prvoligový obranca, známy predovšetkým z dlhoročného pôsobenia v Spartaku Myjava, kde bol kapitánom. Rodák z Myjavy sa ani po skončení profesionálnej kariéry nevytratil zo sveta futbalu. Pozorne sleduje našu ligu, spolupracuje s ÚLK a o svoje poznatky sa ako spolukomentátor delí aj s divákmi na televíznych obrazovkách Orange Sport.

S Martinom nás spája podobný pohľad na futbalové otázky, a tiež snaha čo najviac prezentovať Fortuna ligu verejnosti. Aj preto sme sa rozhodli spustiť videorubriku, vďaka ktorej vám pravidelne budeme prinášať to najzaujímavejšie z jednotlivých kôl našej najvyššej súťaže. Každý pondelok zverejníme zostrih ostatného kola a kľúčové momenty z každého stretnutia. Začíname!

Za spoluprácu ďakujeme huste.tv a Únii ligových klubov (ÚLK).

P.S.:
Nie sme profesionálni strihači, nikdy sme s videom nepracovali a vieme, že ešte veľa vecí sa dá zlepšiť. Sme pripravení aj na kritiku a môžeme vám sľúbiť, že na sebe popracujeme. Podstatné je, že chceme, aby sa vám naša liga dostala čo najviac pod kožu. Ďakujeme za priazeň!

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia