spravy.sk spravy.sk

FOTO: Futbal niekedy bolí. A poriadne
zdroj: Facebook/FK Humenné - Vendo Sport

FOTO: Futbal niekedy bolí. A poriadne

Nešťastne sa skončilo nedeľňajšie treťoligové derby medzi Sninou a Humenným pre hosťujúceho Lukáša Kulicha. Ten pobudol na trávniku len 35 minút, priamo zo štadióna smeroval do košickej nemocnice.

Za stavu 1:1, ktorý sa až do konca stretnutia už nezmenil, sa v tvrdom vzdušnom súboji stretli domáci Frederik Svistun a hosťujúci Lukáš Kulich. Tridsaťjedenročný hráč Humenného zostal zakrvavený ležať na trávniku, čo neveštilo nič dobré.

„V súboji o loptu som bol hráčom domácich atakovaný jeho lakťom. Hneď som zacítil silnú bolesť zubov, krv na perách. Vedel som, že to neveští nič dobré,“ vrátil sa k inkriminovanému momentu Kulich, ktorý s veľkými bolesťami opustil trávnik. Paradoxne, domáci hráč videl za svoj zákrok iba žltú kartu.

zdroj: Facebook/FK Humenné - Vendo Sport

Kulich okamžite putoval na stomatochirurgiu do Košíc. Výsledkom sú dva vybité zuby a zlomenina kosti. Po sobotňajšej dvojnásobnej zlomenine nohy michalovského útočníka Trusu to tak bolo cez víkend druhé nepríjemné zranenie na východe republiky. Aj Lukášovi prajeme skoré uzdravenie!

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia