spravy.sk spravy.sk

Chytal za Slovan aj Žilinu, teraz sa predstaví v bránke Vrakune
zdroj: facebook Martin Kuruc - starosta MČ Bratislava - Vrakuňa

Chytal za Slovan aj Žilinu, teraz sa predstaví v bránke Vrakune

Brankár Martin Krnáč by mohol napísať pekný futbalový životopis. Dnes už 34-ročný odchovanec Interu Bratislava počas svojej kariéry vystriedal viacero klubov. Predstavil sa medzi tromi žrďami Žiliny, Senice, Slovana Bratislava či Skalice. Za hranicami pôsobil v maďarskom Mezőkövesde i českej Karvinej.

V rámci ostatnej sezóny 2018/2019 utvoril brankársku dvojicu s Adriánom Chovanom v Zlatých Moravciach. Dvojnásobný slovenský majster a držiteľ rovnakého počtu národných pohárov dlhodobo nemal žiadneho kubového zamestnávateľa. V augustovom rozhovore pre ProFutbal.sk si pripúšťal aj možný koniec kariéry. Ten sa, aspoň nateraz, odkladá.

Rodák z hlavného mesta SR, ktorý odchytal vo Fortuna lige dohromady 125 zápasov, bude teraz pôsobiť vo štvrtoligovom klube ŠK Vrakuňa Bratislava. Potvrdil to starosta mestskej časti Vrakuňa Martin Kuruc prostredníctvom svojho facebooku. "V nedeľu prvýkrát nastúpi na ligový zápas a o týždeň vo štvrtok ho budete môcť vidieť aj v rámci zápasu na domácej pôde ŠK Vrakuňa. Okrem toho, že bude za nás chytať bude aj trénovať našu mládež brankárov. Veľmi sa z toho teším a držme mu palce," napísal Kuruc na sociálnej sieti.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: 4. Liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia