spravy.sk spravy.sk

Fyzioterapeut slovenskej reprezentácie si možno zavaril, zväz to bude riešiť
zdroj: parameter.sk

Fyzioterapeut slovenskej reprezentácie si možno zavaril, zväz to bude riešiť

Vypäté slovensko - maďarské derby prinieslo okrem víťazstva našej reprezentácie i viacero nefutbalových momentov. Priaznivci domácich v hosťujúcom sektore či hlasité pískanie počas slovenskej hymny, to boli, žiaľ, len tie najväčšie prešľapy. Zdá sa, že o jeden sa postaral i člen realizačného tímu Slovenska.

Portál parameter.sk, uverejňujúci správy v maďarčine a venujúci sa témam z krajiny našich južných susedov, vyrukoval s informáciou, že fyzioterapeut slovenskej reprezentácie Marián Drinka počas osláv víťazstva ukázal domácim priaznivcom holý zadok. 

Dôkazom má byť fotografia od nemenovaného čitateľa. Na tej je naozaj Drinku vidieť, ako je k sektoru rozdelenému na dve časti otočený chrbtom, držiac si nohavice, no či sa naozaj prezentoval obscénnym gestom, to pravdepodobne odhalia až ďalšie zábery či kamerový záznam.

Isté je, že inkriminovaná fotografia sa závratnou rýchlosťou šíri sociálnymi sieťami a ak sa potvrdí, že Marián Drinka ukázal domácim priaznivcom holý zadok, trest ho pravdepodobne neminie. Kontaktovali sme i hovorkyňu Slovenského futbalového zväzu Moniku Jurigovú, ktorá nám prezradila, že "zväz o záležitosti nevedel a situáciu prešetrí, s dôvetkom, že to SFZ mrzí". Rovnaké vyjadrenie poskytla i redakcii parameter.sk.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: EURO 2020

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: EURO 2020

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia