spravy.sk spravy.sk

PSG s potenciálnou náhradou za Neymara. Na lane posila za 100 miliónov libier
zdroj:

PSG s potenciálnou náhradou za Neymara. Na lane posila za 100 miliónov libier

V Paríži St. Germain sa kopia problémy. Francúzsky ligový majster stále nevyriešil komplikované vzťahy s hviezdnym Neymarom Jr., o ktorého sa na prestupovom trhu bijú Barcelona, Real Madrid či Juventus Turín. PSG ho však nechce poslať do žiadneho z týchto klubov, pričom podľa zahraničných médií už odmietlo viaceré lukratívne ponuky.

Napriek tomu, že je Brazílčan zdravý a šampión Ligue 1 si ho chce u seba ponechať, nehráva. Neymar doposiaľ presedel obidva ligové zápasy v novom ročníku iba na tribúne mimo súpisky trénera Thomasa Tuchela. Tím spod Eiffelovej veže však možno predsa len zváži jeho predaj, ak nájde adekvátnu náhradu. Tú si už údajne vyhliadol.

Podľa webu 90min.com chcú Parížania uloviť do svojho tímu Wilfrieda Zahu. Útočník anglického Crystalu Palace má byť na základe správ z viacerých zahraničných zdrojov na lane PSG, ktorý by bol za jeho služby ochotný zaplatiť závratnú sumu vo výške 100 miliónov libier. Rozhodnutie ohľadom angažmánu môže urýchliť aj fakt, že v ostatnom meraní síl proti Toulouse (4:0) sa Parížu zranili dve ďalšie útočné esá - ako Kylian Mbappé, tak aj Edinson Cavani.

Dvadsaťšesťročný Afričan Zaha na seba upozornil počas uplynulej sezóny, keď v Premier League nastrieľal 10 gólov. Celkovo ich má na konte za Crystal Palace 35 v 183 odohraných súťažných dueloch. Počas leta ho chcel do svojho kádra získať aj londýnsky Arsenal, ponuka tohto klubu sa však vedeniu "krištáľového paláca" nepozdávala. "Kanonieri" mali údajne v pláne poslať konkurentovi "iba" sumu vo výške pohybujúcej sa na úrovni 50 miliónov libier.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Anglicko - Premier League

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia