spravy.sk spravy.sk

Lístky na PAOK oddnes v predaji, pozrite si ceny vstupeniek
zdroj: facebook/ŠK Slovan Bratislava

Lístky na PAOK oddnes v predaji, pozrite si ceny vstupeniek

Úradujúci slovenský majster ŠK Slovan Bratislava sa napriek skorému vypadnutiu z kvalifikácie Ligy majstrov dočkal futbalového sviatku a veľkého futbalového testu. Vo štvrtok 22. augusta o 21.00 hod. privíta na štadióne na Tehelnom poli grécky tím PAOK Solún, ktorého dres oblieka aj slovenský reprezentant Miroslav Stoch.

Ak sa hovorí, že posledný krok býva najťažší, pre belasých to po postupe cez kosovské Feronikeli a írsky Dundalk bude platiť pri PAOK-u dvojnásobne. Pri veľkom futbalovom sviatku sa očakáva vypredanie bratislavského štadióna, čo sa doteraz podarilo iba raz, solúnsky klub bude doteraz najatraktívnejší súper, ktorý Tehelné pole navštívi. Grécky klub sa do play-off Európskej ligy dostal po vypadnutí z 3. kvalifikačného kola Ligy majstrov, v ktorom podľahol holandskému Ajaxu Amsterdam. V minulej sezóne prešli ligovou súťažou bez jedinej prehry.

Predaj vstupeniek spustili belasí už deň po postupe. Lístok si môže zadovážiť každý, pre vlastníkov permanentiek platí zľava 30 % do pondelka 19. augusta do 22.00 hod. K dispozícii sú online na internetovom portáli Ticketmedia.sk, rovnako ako aj na predajných miestach spoločnosti Ticketmedia. Osobná kúpa bude možná v pokladnici na Tehelnom poli na námestí štadióna, a to od štvrtka 15. augusta v každý pracovný deň od 10.00 hod. do 18.00 hod. 

Ceny vstupeniek na play-off Európskej ligy bez zľavy začínajú na cene 12 eur do belasého kotla, na protiľahlú tribúnu stojí lístok 15 eur. Na hlavnú tribúnu zaplatíte 21 eur, na protiľahlú 18 eur. K dispozícii sú tiež špeciálne vstupenky Premium (28 eur), VIP Siler (130 eur) a VIP Gold (200 eur). Tridsaťpercentná zľava pre majiteľov permanentiek platí na všetky tipy lístkov, do kotla sa tak slovanisti dostanú už od ôsmich eur, na jednotlivé tribúny stoja vstupenky 10,50 eur, respektíve 12,50 eur a na hlavnú tribúnu 14,50 eur.

Informoval o tom bratislavský klub na svojej webstránke.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Európska liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia