spravy.sk spravy.sk

Medveděv na nohách, letel s výpravou na Slovensko
zdroj: TASR

Medveděv na nohách, letel s výpravou na Slovensko

Pred zápasom na otázku, s čím si spája Írsko, reagoval obranca Slovana Jurij Medveděv len menom majstra zmiešaných bojových umení (MMA) Conora McGregora. Po hodine zápasu dostal K. O. od protihráča.

V 63. minúte všetkým stuhla krv v žilách. Po tráve, mokrej od hustého dažďa, sa po sklze dostali nezavinene do stretu Jurij Medveděv a írsky hráč Patrick Hoban. Rozhodca za sklz prisúdil loptu Dundalku. Sprvu situácia nevyzerala vážne, avšak, napokon museli prísť na ihrisko zdravotníci, a keď sa hráč nemohol hýbať, musel opustiť hraciu plochu na nosidlách. 

Dobrou správou bolo, že hráč napokon Tallaght Stadium opúšťal po vlastných. So sprievodom lekára nastúpil do klubového autobusu a letel s tímom do Bratislavy. Rozhovory pre médiá dať odmietol, v tvári sa mu stále zračila veľká bolesť. "Bol tam silný náraz do chrbta, ale keď sme prišli do kabíny, Jurij sa postavil a chodil už po svojich nohách. Určite je to nepríjemné a bolestivé, ale verím, že bude v poriadku čo najskôr," komentoval situáciu okolo svojho zverenca tréner Ján Kozák mladší.

Medveděv sa deň po zápase Európskej ligy podrobí lekárskym vyšetreniam v Bratislave, ktoré stanovia dĺžku jeho prípadnej absencie. Podľa posledných informácií by nemusela byť dlhodobá. Klub sa k prípadnému angažovaniu nového pravého obrancu Lukáša Pauscheka, ktorý aktuálne trénuje s B-tímom, nechcel vyjadriť.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Európska liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia