spravy.sk spravy.sk

Lístok na štadióne o štvrtinu drahší ako na internete, Nitra chce vyjsť fanúšikom v ústrety
zdroj: TASR

Lístok na štadióne o štvrtinu drahší ako na internete, Nitra chce vyjsť fanúšikom v ústrety

Fortunaligista spod Zobora zverejnil pred prvým domácim zápasom sezóny proti Zlatým Moravciam cenu vstupeniek a permanentiek pre sezónu 2019/2020. Zaujímavo však vyšlo porovnanie cien na internete a cena lístka priamo na štadióne.

Cena jednorázovej vstupenky sa líšila pri nákupe už v minulom ročníku, pri online nákupe vás vyšla šesť eur a priamo na Štadióne pod Zoborom ste na pokladni platili sedem eur. Vedenie sa rozhodlo prehĺbiť tento rozdiel, preto v novom ročníku zaplatíte pri nákupe cez internet šesť eur, avšak priamo na mieste o štvrtinu viac, až osem eur. „Dôvodom navýšenia ceny je, že chceme, aby sa fanúšikovia postupne naučili zakupovať si lístky online, čo im prinesie viacero výhod: nižšie vstupné, presne vybrané miesto, nemusia stáť pri pokladniach. Klub bude mať na druhej strane prehľad, koľko približne fanúšikov príde a vie si k tomu zabezpečiť usporiadateľov a ostatné zložky, taktiež má znížené náklady na pracovníka v pokladni a režijné náklady klubu,“ vysvetľuje klub cez oficiálny web.

Nitrianske vedenie zaznamenalo už viacero nespokojných podnetov od fanúšikov, preto sa rozhodlo reagovať a ozrejmiť situáciu ohľadom predaja a cien lístkov. V rámci týchto zmeny sa rozhodlo vedenie urobiť ústretový krok pre fanúšikov. Ten spočíva v tom, že každý fanúšik, ktorý si zakúpi lístok na prvý domáci zápas proti Zlatým Moravciam, získa až 50 % zľavu na kúpu lístka v 6. kole na prestížnejší domáci ligový duel proti Dunajskej Strede.

Zároveň vedenie pristúpilo aj k zníženiu cien permanentiek. Zatiaľčo v minulom ročníku vyšla fanúšikov na 70 eur, pre sezónu 2019/2020, do ktorej klub vstúpil s výrazne pozmeneným a omladeným kádrom, vyjde skalných fanúšikov permanentka len na 55 eur, čo predstavuje cenu 5 eur na zápas. Permanentka totiž platí len do konca základnej časti, jej cena na zvyšok sezóny bude upravená podľa umiestnenia klubu. „Podľa toho, ako sa umiestni mužstvo po základnej časti a do ktorej šesťčlennej skupiny bude zaradené v nadstavbe sa rozhodne o cene lístka (permanentky) na zápas v prospech fanúšika. Výhodami permanentky sú presné miesto na sedenie počas celého súťažného ročníka i benefity pre fanúšika, ktoré klub postupne pripravuje,“ píše sa v článku s názvom „Vedenie sa rozhodlo vyjsť v ústrety fanúšikom…“

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia