spravy.sk spravy.sk

ANKETA: Mal by tréner Ševela skončiť na lavičke Slovana?
zdroj: Jozef Bedej

ANKETA: Mal by tréner Ševela skončiť na lavičke Slovana?

„Vyzlečte si dresy!“ ozývalo sa po zápase štadiónom v čiernohorskom Nikšiči, kde hráči slovenského šampióna hanebne vypadli s miestnou Sutjeskou. Tréner Martin Ševela zatiaľ podľa dostupných informácií na svoju pozíciu nerezignoval.

Vedenie Slovana urobilo maximum pre úspech klubu v Európe, napriek miliónovým ponukám udržalo opory tímu ako Dominik Greif, Andraž Šporar či Moha. Káder navyše rozšírili o Erika Daniela, ktorý v úvodnom zápase proti Sutjeske asistoval na gól a Myentyho Abenu, ktorý zase patril medzi najlepších hráčov v odvete. Žiaľ, proti Sutjeske podali slovanisti azda najhorší výkon od príchodu kormidelníka Martina Ševelu. A to opakovane - doma a aj v Čiernej Hore.

Podľa vyjadrení, ktoré priniesol oficiálny web Slovana, kormidelník Ševela svoju rezignáciu neponúkol. Hanebné vypadnutie ako aj obraz mužstva proti európskemu trpaslíkovi si však tento krok určite pýta a bezpochyby nad ním uvažuje aj vedenie, hoci cieľ dostať sa do skupinovej fáze jednej z európskych súťaží ešte stratený nie je. Slovan totiž po vypadnutí pokračuje v 2. kole kvalifikácie Európskej ligy.

Mal by Martin Ševela skončiť ako tréner Slovana? Majú belasí vhodnú alternatívu na jeho post? Alebo by to bol risk, keď už o pár dní začína ligová súťaž a vzápätí klub pokračuje stretnutiami v kvalifikácii Európskej ligy? Hlasujte v ankete a nezabudnite sa vyjadriť aj na sociálnej sieti Facebook či Instagram.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Magazín

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia