spravy.sk spravy.sk

Sturridge na pokraji zúfalstva. Ukradli mu psa, nálezcovi ponúka štedrú odmenu
zdroj: TASR/AP, instagram.com/danielsturridge

Sturridge na pokraji zúfalstva. Ukradli mu psa, nálezcovi ponúka štedrú odmenu

Angličan Daniel Sturridge prežíva náročné chvíle týkajúce sa jeho osobného života. Bývalého útočníka FC Liverpool v pondelok vykradli. Z jeho rezidencie v americkom Los Angeles zmizli viaceré cenné veci, čo je však najsmutnejšie, stratil sa aj jeho pes.

Štvornohý miláčik anglického zakončovateľa sa po spomenutej lúpeži vyparil. Nevedno či zo strachu ušiel alebo ho rovno zobrali zo sebou lakomí zlodeji, ktorí sa násilím vlámali do domu 29-ročného rodáka z Birminghamu. Zúfalý Sturridge okamžite po návrate domov a prezretí si miesta incidentu reagoval - žiada pomoc od jeho sledovateľov na sociálnej sieti Instagram.

"Niekto sa mi vlámal do domu v LA a zobral môjho psa. Ktokoľvek z vás vie, kto to urobil, zaplatím vám. Čokoľvek," začal anglický futbalista svoje rozprávanie v sérii publikovaných videí. "Ste šialení? Kto už sa len vláme k niekomu do bytu, aby mu ukradol psa? Ktokoľvek mi ho prinesie naspäť, zaplatím mu 20-tisíc libier, alebo rovno 30-tisíc. Na peniazoch nezáleží, zaplatím čokoľvek, len doneste môjho psa naspäť! Na ostatné sa môžem vykašľať, tento dom opúšťam. Chcem svojho psa, to je všetko," zneli zúfalé slová Sturridgea.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This is him

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Sturridge - Dstudge (@danielsturridge),

Okrem toho, že Angličan sa vehementne usiluje nájsť svojho psa, hľadá si aj nový klubový angažmán. Po tom, čo druhý raz počas kariéry vyhral Ligu majstrov, skončil sa jeho angažmán v Liverpoole a novú zmluvu nepodpísal. V minulosti si obliekal aj dresy konkurenčných tímov Manchester City a FC Chelsea, s ktorým sa mu podarilo v sezóne 2009/2010 získať domáce double (triumfy v Premier League a FA Cupe, pozn.). Za vlasť nastúpil Sturridge v 26 súťažných zápasoch a strelil v nich osem gólov.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Anglicko - Premier League

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia