spravy.sk spravy.sk

Veľký prestup spečatený, žilinský kapitán Škvarka mieri do zahraničia
zdroj: fradi.hu

Veľký prestup spečatený, žilinský kapitán Škvarka mieri do zahraničia

Stredopoliar Michal Škvarka absolvoval vytúžený prestup, MŠK Žilina sa dohodla na prestupe hráča do maďarského Ferencvárosu, Informoval o tom oficiálny web maďarského klubu.

Dvadsaťšesťročný futbalista bude ukrajinskému trénerovi Serhiyovi Rebrovovi k dispozícii už na prvé kvalifikačné kolo Ligy majstrov, Ferencváros v ňom vyzve bulharského protivníka Ludogorets Razgrad. Rodák z Martina bude jediným Slovákom v tíme maďarského majstra, ktorý v uplynulej sezóne získal jubilejný tridsiaty titul v domácej súťaži. Interes klubu sa spomínal už v zime, situáciu však skomplikovalo zranenie kreatívneho tvorcu hry.

Kapitán Žiliny pôsobil okrem svojho materského klubu aj v Michalovciach a Zlatých Moravciach. O vytúženom prestupe informoval na klubovom webe maďarský prvoligista. Škvarka už dlhodobo hovoril o svojich prestupových ambíciách. „Už by mi to mohlo vyjsť. Nejaké ponuky tam sú, ale nechcel by som to nijak konkretizovať. Čo má prísť, to príde,“ hovoril pred týždňom na začiatku letnej prípravy Michal Škvarka.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia