spravy.sk spravy.sk

Ponuka ako z ríše snov. O Vavra má záujem taliansky veľkoklub
zdroj: Jozef Bedej

Ponuka ako z ríše snov. O Vavra má záujem taliansky veľkoklub

Slovenský futbalový talent Denis Vavro má podľa všetkého pred sebou hviezdnu budúcnosť. Mladý reprezentant SR, ktorý v utorkovom kvalifikačnom zápase proti Azerbajdžanu odohral plnú minutáž a pri výhre 5:1 si pripísal gólovú asistenciu, môže počas leta zmeniť pôsobisko.

Stále iba 23-ročný stopér, ktorý s FC Kodaň v nedávno skončenej sezóne získal titul v dánskej lige, sa nachádza v hľadáčiku viacerých veľkoklubov práve po úspešnej sezóne na severe Európy. Zároveň sa prebojoval do stabilnej zostavy reprezentačného A-mužstva, čo mu dodáva kredit medzi elitou.

Ako tvrdí renomovaný taliansky novinár Gianluca Di Marzio z televízie Sky Italia, o rodáka z Partizánskeho sa najnovšie zaujíma jeden z najslávnejších tímov v Serie A AS Rím. Čerstvo vymenovaný tréner "vlkov" Paulo Fonseca skladá nový tím a počas leta chce zadné rady klubu posilniť práve o mladého Slováka. Vavrova trhová hodnota sa odhaduje na sumu 12 miliónov eur. V súvislosti s mladým slovenským zadákom sa nedávno spomínal aj záujem iného talianskeho klubu Atalanta Bergamo.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Taliansko - Serie A

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia