spravy.sk spravy.sk

Varane sa vyjadril ku svojej budúcnosti. Zláka ho ponuka Manchestru United?
zdroj: TASR/AP

Varane sa vyjadril ku svojej budúcnosti. Zláka ho ponuka Manchestru United?

Real Madrid čakajú počas letného prestupového obdobia viaceré veľké zmeny. O odchode hviezdnych hráčov ako Gareth Bale či Keylor Navas sa hovorí prakticky ako o hotovej veci. A môžu nasledovať ďalší. Jedným z nich údajne mal byť aj francúzsky obranca Raphael Varane. Držiteľ titulu majstra sveta vo futbale z roku 2018 mal byť taktiež jedným z tých, ktorých sa dotkne rekonštrukcia klubu pod vedením staronového trénera Zinedina Zidana.

Podľa webu 90min.com, ale aj iných britských webov mal ešte nedávno obrovský záujem o 26-ročného zadáka Manchester United, ktorý plánoval za služby tohto hráča zaplatiť 100 miliónov eur. Rovnaký zálusk si údajne robili aj Juventus Turín či Paríž St. Germain. Podľa najnovších vyjadrení Varana sa však zdá, že zbytočne. "V nasledujúcej sezóne zostanem v Reale Madrid. Musíme niečo prestavať a zmeniť viacero vecí, aby sme odštartovali nový cyklus. V budúcej sezóne budeme silnejší," povedal rodák z Lille ku svojej budúcnosti v rozhovore pre denník Marca.

Napriek menej úspešnej sezóne 2018/2019 z pohľadu "bieleho baletu", ktorý ako držiteľ troch titulov šampióna Ligy majstrov po sebe vypadol v tejto súťaži už v osemfinále a získal iba jednu trofej (Majstrovstvá sveta klubov), Varane verí, že nasledujúci ročník bude o inom. "Bojovali sme a nesmierne sme sa snažili. Nebudeme si klamať, v dôležitých momentoch nám chýbala iskra. Ani ja som nehral na hranici svojho maxima, ľudia však znovu uvidia na ihrisku toho najlepšieho Varana," dodal Francúz, ktorý je súčasť "Los Blancos" od roku 2011.

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Španielsko - LaLiga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia