spravy.sk spravy.sk

Kuriózny moment v Portugalsku: Bývalá hviezda Realu Madrid stiahla súperovi trenírky
zdroj: youtube.com

Kuriózny moment v Portugalsku: Bývalá hviezda Realu Madrid stiahla súperovi trenírky

V zápase portugalskej ligy medzi Rio Ave a Benficou Lisabon sa diváci stali svedkom poriadne kurióznej situácie. Niekdajší obranca Realu Madrid totiž po jednom zo súbojov stiahol svojmu protivníkovi trenírky. Ako k tomu došlo?

Vtipný moment sa odohral v 73. minúte a hlavnú úlohu v ňom zohral Fabio Coentrao, ktorý od roku 2018 nastupuje práve za Rio Ave. Portugalčan sa snažil viesť loptu pozdĺž čiary a následne odcentrovať, proti bol však záložník Benficy Andreas Samaris, ktorému sa podarilo po dvojitom súboji hrozbu eliminovať. Coentrao si po svojom páde žiadal priamy kop, na čo však rozhodca nereagoval, grécky stredopoliar navyše portugalského obrancu zdvihnutým ukazovákom upozornil, že rozhodne nešlo o žiaden faul a mal by sa hneď postaviť.

zdroj: twitter.com

Bývalá hviezda Realu Madrid však zareagovala svojsky a postarala sa o vtipnú vložku, keď Samarisovi stiahla trenírky. Portugalčan zároveň riskoval hrozbu vylúčenia, keďže mal v tom momente na svojom konte už žltú kartu, trestu však zázračne unikol. Rio Ave nakoniec nemalo dôvod na radosť, keďže na domácej pôde podľahlo Benfice 2:3.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia