spravy.sk spravy.sk

VIDEO: Ibrahimovič chytil súperovho brankára za krk, ten na oplátku začal simulovať
zdroj: TASR/AP

VIDEO: Ibrahimovič chytil súperovho brankára za krk, ten na oplátku začal simulovať

Nebol by to on, keby sa znovu nezaplietol do nejakého incidentu, ktorý z neho urobí stredobod pozornosti. Švéd Zlatan Ibrahimovič v drese tímu zámorskej futbalovej súťaže MLS Los Angeles Galaxy sa zaplietol do konfliktu s brankárom tímu FC New York City Seanom Johnsonom. Hoci tím okolo hviezdneho zakončovateľa prehral 0:2, americké médiá sa zamerali práve na tento moment, ktorý bol v rámci daného duelu najzaujímavejší.

V 86. min stretnutia sa dvaja spomenutí hráči dostali do kolízie. "Ibra" sa následne snažil gólmana upokojiť a vyzeralo to, že sa idú objať. Johnson však v tú chvíľu teatrálne spadol na zem. Opakované zábery z iných uhlov však odhalili, že Zlatan chytil svojho soka za krk. Obidvaja aktéri tohto výstrelku boli za svoj čin potrestaní žltou kartou od hlavného arbitra.

"Pozrite si opakované záznamy a rozhodnite sa sami. Ibrahimovič je talentovaný hráč a vie, čo robí. Je to súčasť hry a rozumiem mu, bol frustrovaný, za to ho nemôžem vinič," povedal Sean Johnson po zápase podľa webu mlssoccer.com. "Povedal som hlavnému rozhodcovi, že svoje zranenie predstiera a nedotkol som sa ho. Chcel som, aby využil VAR, veď preto ho aj máme, avšak neučinil tak," reagoval švédsky kanonier podľa webu the18.com.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia