spravy.sk spravy.sk

Marca: Real Madrid sa dohodol s Chelsea na prestupe Hazarda!
zdroj: Eden Hazard. (tasr/ap)

Marca: Real Madrid sa dohodol s Chelsea na prestupe Hazarda!

„Real Madrid v najbližších dňoch sfinalizuje a oznámi príchod Edena Hazarda z Chelsea ako tretiu posilu pred sezónou 2019/20,“ informuje štvrtkové vydanie španielskeho denníka Marca. Hazard sa podľa periodika stane treťou letnou posilou „bieleho baletu“ po už potvrdených transferoch Édera Militaa z FC Porto a Rodryga z FC Santos.

Marca informuje, že Real Madrid, Eden Hazard a jeho zamestnávateľ Chelsea dosiahli dohodu, na ktorej sa pracovalo niekoľko mesiacov. Príchod Hazarda bola jedna z podmienok francúzskeho trénera Zinedina Zidanea pred návratom na lavičku španielskeho giganta. Hazard sa netajil túžbou navliecť snehobiely dres Realu Madrid a odmietol tri ponuky na predĺženie spolupráce s Chelsea. Real má za 28-ročného belgického krídelníka zaplatiť sto miliónov eur. Čiastka nebude príliš prehnaná, keďže Hazard má na Stamford Bridge zmluvu len do konca nasledujúcej sezóny. Chelsea už v januári priviedla náhradu v podobe amerického krídelníka Cristiana Pulisica, ktorý sezónu dohráva v Dortmunde.

Paul Pogba Real Madrid skôr neposilní než áno. (tasr/ap)

Marca informuje, že Zidane má na zozname želaných posíl aj svojho krajana Paula Pogbu. Vedenie však nadšenie trénera nezdieľa, nepresvedčujú ho najmä výkony Pogbu v náročných zápasoch. Francúz bol nedávno neviditeľný vo štvrťfinálovom dvojzápase Ligy majstrov proti Barcelone. Rokovania o príchode Pogbu by mali začať na úrovni 150 miliónov eur, čo neodpovedá hodnote hráča nespĺňajúceho atribúty rozdielového prvku v hre Realu Madrid. Klub sa podľa denníka upriami skôr na dánskeho špílmachra Tottenhamu Christiana Eriksena. Na radare Realu majú byť i De Ligt, Van de Beek (obaja Ajax) a Milinkovič-Savič (Lazio).

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Španielsko - LaLiga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Vyberáme zo športu

Zábava z Fun rádia